Služby

Skloubíme vaše potřeby s mými schopnostmi a společně vytvoříme něco, z čeho budete nadšeni. Modernizace zastaralého webu, možnost vlastní editace stránek, informování zákazníků či zvýšení pozice webu ve vyhledávačích jsou věci, kterými se zabývám takřka denně a rád vám nabídnu své služby v této oblasti.

Responzivní design

Vaši zákazníci si už nebudou rvát vlasy při návštěvě vašeho webu z mobilního zařízení. Vaše stránky budou plně optimalizované jak pro mobilní prohlížeče, tak pro přístup z tabletu či notebooku.

Administrační systém

Váš web bude disponovat administračním systémem a vy tak budete moci jednoduše z prohlížeče spravovat vaši stránku, psát články, přidávat fotografie či pracovat s objednávkami.

Více o admin systému
Údaje o prohlížení

Nastavím pro vaše stránky služby Google Analytics a Google Search Console, pomocí kterých získáte data o počtu nebo chování uživatelů na vašem webu, ale také např. z jakých stránek k vám zákazníci chodí či jaká hesla konkrétně vyhledávají.

Pozice ve vyhledávačích a bezpečnost

Pomocí různých technik zvýším vaši pozici ve vyhledávačích. Aby vyhledávače kladně hodnotily váš web, nakóduju pro vás příslušné meta a html tagy a nastavím bezpečnostní SSL certifikát.

FAQ
Časté dotazy
Mám zájem!